Şartlar ve Koşullar

 1. Bu web sitesinde görüntülenen içerik ve bilgiler Doria Hotel Bodrum'un mülkiyetindedir. Doria Hotel Bodrum bilgilerinin ticari olmayan bireysel kullanım dışında indirilmesi, çoğaltılması veya yeniden iletilmesi kesinlikle yasaktır.
   
 2. Doria Hotel Bodrum'un internet siteleri, Doria Hotel Bodrum'un ticari markalarını, patentlerini, telif hakkıyla korunan materyallerini, ticari sırlarını, teknolojilerini, ürünlerini, süreçlerini veya diğer mülkiyet haklarını içerebilir veya bunlara atıfta bulunabilir. Doria Hotel Bodrum'un bu tür ticari markaları, patentleri, telif hakkıyla korunan materyalleri, ticari sırları, teknolojileri, ürünleri, süreçleri ve diğer mülkiyet haklarına ilişkin hiçbir lisans veya hak size verilmez.
   
 3. Sitemizin düzgün çalışmasına müdahale etmek veya müdahale etmeye çalışmak için herhangi bir cihaz, yazılım veya başka bir araç kullanmayacağınızı ve altyapımıza makul olmayan veya orantısız derecede büyük bir yük getiren herhangi bir işlem yapmayacağınızı kabul edersiniz. Buna ek olarak, yetkili bir Doria Hotel Bodrum temsilcisinin önceden açık izni olmaksızın web sayfalarımızı veya burada yer alan içeriği izlemek veya kopyalamak için herhangi bir robot, örümcek, başka bir otomatik cihaz veya manuel işlem kullanmayacağınızı kabul edersiniz (internet kullanıcılarını bu siteye yönlendirmek için internet arama web siteleri tarafından kullanılan standart arama motoru teknolojisi için bu onayın verilmiş sayıldığı kabul edilir.)
   
 4. Bu sitenin kısıtlı bölümlerine erişmek için kullanıcı adlarını, şifreleri veya diğer kodları veya cihazları kullanma olanağı sağlayabilir (""erişim kodları""). Bu tür kısıtlı alanlarda yer alan içerik Doria Hotel Bodrum için gizlidir ve size yalnızca kişisel kullanımınız için sağlanmıştır. Bu tür erişim kodlarının sizin adınıza üçüncü şahıslar tarafından kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutarız; burada bu tür bir kullanımın sitemizin çalışmasına müdahale ettiğini veya diğer kuruluşlar için zararımıza ticari faydalar sağladığını tespit ederiz.
   
 5. TÜM DORIA HOTEL BODRUM BILGILERI, TİCARET, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL EDİLMEMESİ DAHIL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK KAYDIYLA, AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR GARANTİ OLMADAN ""OLDUĞU GİBİ" SAĞLANIR. Bazı yargı bölgeleri zımni garantilerin hariç tutulmasına izin vermez, bu nedenle yukarıdaki hariç tutma sizin için geçerli olmayabilir.
   
 6. Doria Hotel Bodrum ile ilgili olarak Doria Hotel Bodrum ile yaptığınız tüm iletişimlerle ilgili olarak geri bildirim, soru, yorum, öneri ve benzeri bilgiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere: (A) İletişimlerinizde gizlilik hakkına sahip olmayacaksınız ve Doria Hotel Bodrum iletişimlerinizi ifşa edilmekten koruma yükümlülüğü taşımayacaktır; (b Doria Hotel Bodrum, iletişimlerinizi sınırlama olmaksızın çoğaltmakta, kullanmakta, ifşa etmekte ve başkalarına dağıtmakta özgür olacaktır; Ve (c) Doria Hotel Bodrum, iletişiminizde yer alan her türlü fikir, kavram, teknik bilgi, içerik veya tekniği, bu tür bilgileri içeren ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanması dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir amaç için kullanmakta özgürdür.
   
 7. Doria Hotel Bodrum bilgileri teknik yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir. Doria Hotel Bodrum, Doria Hotel Bodrum bilgilerinde ve bu bilgilerde açıklanan ürün ve programlarda herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değişiklik, düzeltme ve/veya iyileştirme yapma hakkını saklı tutar.
   
 8. Doria Hotel Bodrum internet sitesi Doria Hotel Bodrum için dünya çapında ürün ve hizmetler hakkında bilgi içerir, bunların hepsi her yerde mevcut değildir. Bir Doria Hotel Bodrum web sitesinde bir Doria Hotel Bodrum ürün veya hizmetine atıfta bulunmak, söz konusu ürün veya hizmetin bulunduğunuz yerde mevcut olduğu veya bulunacağı anlamına gelmez.
   
 9. Bu Doria Hotel Bodrum sitesini, reklam verenlerinki de dahil olmak üzere Doria Hotel Bodrum dışındaki diğer sitelere bağlantılar yoluyla terk etmeyi seçerseniz, Doria Hotel Bodrum, bu sitelerin gizlilik politikalarından veya bu sitelerin kullandığı çerezlerden sorumlu değildir. Buna ek olarak, Doria Hotel Bodrum'un bu tür siteler ve kaynaklar üzerinde hiçbir kontrolü olmadığından, Doria Hotel Bodrum'un bu tür harici sitelerin veya kaynakların kullanılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu sitelerdeki herhangi bir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalleri onaylamadığını ve bunlardan sorumlu veya yükümlü olmadığını kabul edersiniz veya bu tür sitelerden veya kaynaklardan edinilebilir.
   
 10. Bu bir Türk web sitesidir ve Türk yasalarına tabidir. Doria Hotel Bodrum, kişisel bilgileriniz de dahil olmak üzere bu sitenin kullanımı ile ilgili her türlü bilgiyi, kanunen gerekli olduğu hallerde veya Doria Hotel Bodrum misafirlerine zararlı faaliyetleri araştırmak veya bunlardan korunmak için böyle bir işlemin gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği durumlarda sizin izniniz olmaksızın ifşa edecektir, ziyaretçilere, çalışanlara veya mülke (bu site dahil) veya başkalarına.
   
 11. www.doriahotelbodrum'ı yöneten gizlilik uygulamalarını görmek isterseniz lütfen internet gizlilik bildirimimize bakın. Bu Kullanım Koşulları hakkında sorularınız varsa lütfen bize bir e-posta gönderin.