Odalar ve Suitler

Bodrum'da Deniz manzaralı konaklama

Doria Hotel Bodrum, seçkin hizmet anlayışının bir parçası olarak lüks ve konforlu bir ambiyansa sahip 92 oda ve süitiyle size Bodrum'un özel atmosferinde eşsiz bir deneyim yaşatmaya hazır.

Comfort Room - Kahvaltı Dahil

Bitez Vadisi ve Doria Bahçeleri'nin eşsiz manzarasına açılan konforlu odalarında her detay keyfiniz için özel olarak tasarlanmıştır. Teras veya balkon seçenekleri sunan bu geniş odalarda bir adet çift kişilik yatak veya iki ayrı tek kişilik yatak tercih edebilir ve konaklamanız boyunca eşsiz bir konforun keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha Fazlası

Luxury Room - Kahvaltı Dahil

Bodrum tatilinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürmek için özenle hazırlanan luxury odalarda gözlerinizi Ege’nin sonsuz maviliklerine açarak güne huzurla başlayabilir, keyifli balkonunuzda Bodrum akşamlarının tadını çıkarabilirsiniz. Tek büyük yatak veya iki ayrı tek kişilik yatak tercih edebildiğiniz ferah lüks odalarımızın tümü balkonludur

Daha Fazlası

Deluxe Room - Kahvaltı Dahil

Eşsiz bir Bodrum deneyimine hazır mısınız? Bodrum'un zamansız ruhunu her detayında hissedeceğiniz geniş Deluxe odalarda, Kara Ada ve Datça Yarımadası'nın muhteşem silüetleri ayaklarınızın altına serilmiş masmavi koyların manzarasına eşlik edecek. Bir çift kişilik yatak veya iki ayrı tek kişilik yatak seçebileceğiniz tüm geniş deluxe odalarımız muhteşem manzaralı teras veya balkon seçenekleri sunmaktadır

Daha Fazlası

Grand Deluxe Room - Kahvaltı Dahil

Geniş terası ile Ege panoramasının en nefes kesici renklerini ruhunuza davet eden Grand Deluxe odalarımızın tamamı çift kişilik yatak ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak şık bir yaşam alanı ile donatılmıştır.

Daha Fazlası