1965 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Çebi tarafından İstanbul’da temelleri atılan Makyol İnşaat, “inşa etmenin” müşteriyle bir ortaklık olduğu ilkesinden ödün vermeksizin, yarım asırdan bu yöne lider oyunculardan biri olarak hizmet vermektedir.

 

Bugün yaklaşık 45 yıllık tecrübesi ile Makyol İnşaat, grup şirketler ile faaliyet gösterdiği alanlarda, ağır inşaat-altyapı (otoyol, havalimanı, metro inşaatı, baraj, tünel, köprü vs.), ticari gayrimenkul, konut geliştirme ve turizm yatırımları ile Türkiye’nin lider taahhüt şirketleri arasında yer almaktadır.

 

Türkiye sınırları içerisinde hem hacim, hem de sayısal anlamda en fazla otoyol ve yol projesine sahip firmadır. Bugüne kadar Makyol İnşaat, Türkiye sınırları içerisinde yaklaşık 450 km yol inşaatını başarıyla tamamlamıştır. Makyol İnşaat Türkiye’nin en büyük ve en genç makine parklarından birine sahiptir.

 

Türkiye dışında Makyol halen Fas, Kuzey Irak, Cezayir, Azerbaycan, Arnavutluk ve Umman olmak üzere toplam 6 ülkede faaliyet göstermiş ve göstermektedir.

 

Yurtiçi ve yurtdışı mevcut çalışan sayısı yaklaşık 3500 kişidir. Makyol, engin tecrübesi ve profesyonel ekibi sayesinde, hizmet verdiği ülkelerde ilk tercih edilen birinci sınıf bir taahhüt şirketidir.

 

Makyol İnşaat için gerçek başarı uzun vadede elde edilen, sürdürülebilir performanstır. Güven, kalıcılık ve geleceğe güçlenerek taşınan bir marka olmak şirketin temel kurumsal hedefidir.

 

Turizm sektöründe yatırımlarına devam eden Makyol, Mövenpick Hotel İstanbul’dan sonra Le Meridien Etiler İstanbul ve Akdeniz çanağında önemli noktalardan biri olan Kaş Marina’nın da sahibidir.

1410. Sokak Gündönümü Mevkii Bitez Bodrum 48400, Türkiye T:+90 252 311 10 20 F:+90 252 311 10 30 I hotel.bodrum@doriahotelbodrum.com
TripAdvisor